Dağyaka Mah, 2008 Cadde, No:2 Kahramankazan / ANKARA
(312) 278 61 00 Mail

Hakkında Alpnak Lojistik

Alpnak Lojistik olarak 2002 yılından itibaren, çeyrek asırlık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize; Müşteri memnuniyeti, Sorumluluk bilinci, Sürekli gelişim, Duyarlı yönetim, Hızlı-Güvenilir ve Kaliteli hizmet, İnsana-topluma ve çevreye duyarlı anlayış, bizi biz yapan temel Vizyonumuzdur.

Misyonumuz, siz değerli iş ortaklarımıza beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmetleri sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan alanında öncü Lojistik kuruluşlarından biri olmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz? Alpnak Lojistik

    • Hızlı Teslimat, Kaliteli Hizmet
    • Çeyrek Asırlık Sektör Tecrübesi
    • Teslimat süresi boyunca anlık araç takibi
    • Uzman Kadromuz, Gelişmiş Teknolojik Altyapımız
    • 14.000 m2 Açık ve Kapalı Depolama Alanımız

Alpnak Lojistik Takım Arkadaşlarımız

Nazım ATEŞ

Genel Müdür

Mülazım ATEŞ

Genel Müdür

Murat KILINÇ

Operasyon Müdürü

Uğur ATEŞ

Operasyon Sorumlusu

Mustafa KILIÇ

Operasyon Sorumlusu

İnanç Güneş

Muhasebe Müdürü

Aytaç KILINÇ

Finans / IT Sorumlusu

Muhsin GÖREN

Şoför & Depo Sorumlusu

Sık Sorulan Sorular

Alpnak Lojistik olarak sektördeki deneyiminiz nedir? Özmal araç adetiniz nedir ve hangi tipte araçlarla hizmet vermektesiniz? Zorlu ve karmaşık tedarik zinciri gereksinimlerimizi yönetmek için kapasite ve uzmanlığa sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz ?

Alpnak Lojistik olarak, çeyrek asra yakın bir süredir sektördeyiz. Bu süre zarfında uluslararası ve ulusal ölçekte öncü firmalarla iş ortaklığı yapmaktayız. 50 adet özmal aracımız vardır. Ayrıca çalıştığımız birçok sözleşmeli tedarikçilerimiz de bulunmaktadır.
Dilediğiniz ölçü ve özellikte uygun fiyatlarla araç tedarik edebiliyoruz. Komple, parsiyel, zincir taşıma, ağır taşıma, proje taşıması gibi birçok taşıma çeşidini yapmaktayız.
Büyük çok uluslu üreticilere, perakendecilere, ulusal ve bölgesel şirketlere LOJİSTİK servisi sağlamaktayız. Personel eğitimlerimiz, süreç yönetimimiz ve teknoloji alt yapımız gelişmiş dünya standartlarındadır.

Türkiye'nin hangi bölgelerine hizmet veriyorsunuz?

Türkiye'nin bütün bölgelerine , bütün limanlarına , 81 şehre hizmet sunuyoruz.

Kaç senedir lojistik sektöründesiniz? Bu süreç içerisinde nasıl bir gelişim gösterdiniz?

Alpnak Lojistik olarak 25 senedir lojistik sektöründe hizmet vermekteyiz. Çeyrek asırlık bu süre içerisinde sektör ile ilgili çok fazla deneyim elde ettik. Birçok uluslararası özel projelerde yer aldık. Proje taşıması, Teminatlı taşımaları, Ağır Tonajlı ve Taşmalı taşımalar vs. birçok taşımacılık hizmeti verdik ve halen vermekteyiz. Bu süreçte filo altyapımızı, teknolojik ve yazılımsal altyapımızı, personel nitelik ve niceliğini, depolama alanımızı, hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek bu günlere geldik.

Açık ve Kapalı Alan Depolama Hizmeti veriyor musunuz?

Evet veriyoruz. 10.000 m2 açık depolama alanı, yaklaşık 2.500 m2 de kapalı depolama alanı olmak üzere yaklaşık 12.500 m2 depolama alanı hizmeti veriyoruz. Çift vardiyalı çalışan güvenlik görevlileri, güvenlik çitleri ve bütün alanlara hakim son teknoloji güvenlik kameraları ile alan korumasını sağlamaktayız.

İş ortaklığı yaptığınız ve uzun soluklu proje çalışması yaptığınız bazı firmaları söyleyebilir misiniz?

Gerek uluslararası gerek se ulusal ölçekte önde gelen firmalarla iş ortaklığı yapmaktayız. Bunlardan bazıları MAERSK, DHL, DSV, KUEHNE-NAGEL, RHENUS, TAİ-TUSAŞ, ASELSAN, HAVELSAN, ROKETSAN, HİDROMEK, SANDVİK, TÜBİTAK-SAGE ve daha birçok önde gelen firmalar.

Alpnak Lojistik olarak temel misyonunuz ve vizyonunuz nelerdir?

Alpnak Lojistik olarak, çeyrek asırlık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize; Müşteri memnuniyeti, Sorumluluk bilinci, Sürekli gelişim, Duyarlı yönetim, Hızlı-Güvenilir ve Kaliteli hizmet, İnsana-topluma ve çevreye duyarlı anlayış, bizi biz yapan temel Vizyonumuzdur.

Misyonumuz, siz değerli iş ortaklarımıza beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmetleri sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan alanında öncü Lojistik kuruluşlarından biri olmaktır.

Alpnak Lojistik ile iş ortağı olmak ister misiniz?

Alpnak Lojistik olarak 25 senelik sektör deneyimimizle, bütün lojistik süreçlerinde hatta öncesinde ve sonrasında da iş ortaklarımıza her türlü hizmeti sağlıyoruz.